LOGO

gminny ośrodek kultury
w iwierzycach
z siedzibą
w wiercanach

~ 🎉 50-lecie GOK 🎉 ~ ~ ROK JUBILEUSZOWY 2025 ~ ~ 🌸 25-lecie ZPiT „Wiercany” 🌸 ~

Aktualności

Wakacje z GOK-iem 2026

🌞 Wakacje z GOK Wiercany 2026! 🌞 Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia wakacyjnego czasu z GOK Wiercany! 🎡 8 lipca 2026 r. –

Czytaj więcej »
Aktualności

Konkurs „Świąteczny Skrzat” – wyniki

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Świąteczny skrzat” Gminny Ośrodek Kultury w Iwierzycach z/s w Wiercanach informuje o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Świąteczny skrzat”. W konkursie wzięło udział

Czytaj więcej »
Aktualności

🇵🇱 ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W GMINIE IWIERZYCE 🇵🇱11 listopada 2025 r. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Iwierzyce do wspólnego świętowania 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości!Przyjdźmy razem,

Czytaj więcej »
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Facebook Posts

🎶 Smaki, muzyka i dobra zabawa!
Nie może Was zabraknąć na XVI Konkursie „Smak Tradycji”. Regionalna kuchnia, koncert, degustacje, atrakcje dla dzieci i zabawa taneczna czekają właśnie na Was!
📅 5 lipca | godz. 16:00
💛 Zapraszamy całe rodziny!
... Zobacz WięcejZobacz mniej

1 dzień temu
🎶 Smaki, muzyka i dobra zabawa!
Nie może Was zabraknąć na XVI Konkursie „Smak Tradycji”. Regionalna kuchnia, koncert, degustacje, atrakcje dla dzieci i zabawa taneczna czekają właśnie na Was!
📅 5 lipca | godz. 16:00
💛 Zapraszamy całe rodziny!

🎉 Zapraszamy do udziału w festynie „Rozpoczęcie Lata”!
Przed nami dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy.
Szczegóły znajdziecie na plakacie. 👇
... Zobacz WięcejZobacz mniej

5 dni temu
🎉 Zapraszamy do udziału w festynie „Rozpoczęcie Lata”!
Przed nami dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy.
Szczegóły znajdziecie na plakacie. 👇

Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zajęć Plastycznych w tym roku w formie Wernisażu, odbyło się 16. 06. 2026 i upłynęło nam w radosnej i twórczej atmosferze.

Podczas spotkania rodzice i zaproszeni goście wcielili się w rolę artystów, tworząc wyjątkowy plakat o tematyce wakacyjnej, który można podziwiać w holu GOK Wiercany.

Podczas spotkania uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki. Nasi artyści otrzymali również słodycze ufundowane przez: Krzysztofa Klimka i Czesławę Golesz.

Gratulujemy wszystkim talentu, kreatywności i zaangażowania, czekając na kolejny sezon artystyczny. Zachęcamy do podziwiania wystawy, która znajduje się w świetlicy naszego budynku. Życzymy pięknych, inspirujących wakacji!
Instruktor :Patrycja Głodek
... Zobacz WięcejZobacz mniej

5 dni temu
Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zajęć Plastycznych w tym roku w formie Wernisażu, odbyło się 16. 06. 2026 i upłynęło nam w radosnej i twórczej atmosferze.

Podczas spotkania rodzice i zaproszeni goście wcielili się w rolę artystów, tworząc wyjątkowy plakat o tematyce wakacyjnej, który można podziwiać w holu GOK Wiercany.

Podczas spotkania uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki. Nasi artyści otrzymali również słodycze ufundowane przez: Krzysztofa Klimka i Czesławę Golesz.

Gratulujemy wszystkim talentu, kreatywności i zaangażowania, czekając na kolejny sezon artystyczny. Zachęcamy do podziwiania wystawy, która znajduje się w świetlicy naszego budynku. Życzymy pięknych, inspirujących wakacji! 
Instruktor :Patrycja GłodekImage attachmentImage attachment+Image attachment

Serdecznie gratulujemy Panu Mariuszowi Żuradowi pięknego wernisażu i życzymy kolejnych sukcesów. 👏 ... Zobacz WięcejZobacz mniej

5 dni temu
Serdecznie gratulujemy Panu Mariuszowi Żuradowi pięknego wernisażu i życzymy kolejnych sukcesów. 👏Image attachmentImage attachment+Image attachment

4 KomentarzeSkomentuj na Facebook'u

Gratulacje 🏆

Gratuluję bardzo

Pokaż więcej
Rozmiar czcionki
Kontrast